logo    FIREPROOF s.r.o.  Komplexní služby v PO  U nás máte dveře vždy otevřené 

Úvod » Autogenní testy COVID-19 ze slin 20 ks


        

Autogenní testy COVID-19 ze slin 20 ks

Schváleny MZ 32 ,- CZK kus

img

 

Cena výrobku bez DPH: 640,00 Kč (25,60 €)
Cena výrobku s DPH (0 %):
640,00 Kč (25,60 €)
Hlídací pes:
Hlídací pes

Neinvazivní test ze slin /do 15 minut/ detekuje virus v jeho inkubační periodě, v akutní fázi i počáteční fázi nemoci. Rychlý (rapid) a velmi přesný antigenní test, schválený MZD s příspěvkem až 240 Kč pro firmy. Jednoduché testování, které podle českého návodu (v balení) zvládne každý.

Rychlotest na antigen Covid-19 je vhodný pro detekci nového koronaviru ve vzorcích ze slin. Test pomáhá diagnostikovat pacienty s podezřením na infekci SARS-CoV-2
SARS-CoV-2 Rapid Antigen Test je laterální chromatografický test určený pro kvalitativní detekci antigenu SARS-CoV-2 přítomného ve slinách.
Test je určen pro detekci antigenu viru SARS-CoV-2 u osob s podezřením na onemocnění COVID-19.
Podle výsledků klinických studií neexistuje významný statistický rozdíl výsledků testování mezi PCR testy a testy ze slin Clungene.
Klinická účinnost testů pro detekci antigenu COVID-19 ve vzorcích slin byla stanovena v prospektivních studiích se vzorky odebranými 648 jednotlivých symptomatických pacientů a asymptomatických pacientů u nichž bylo podezření na COVID 19. V porovnání s RT-PCR testy byly výsledky shodné s 96,8%. Více přesných dat v přiložených obrázcích a souborech.

Výsledky testu do 15 minut.

Balení :
20 zapečetěných testovacích kazet a příslušenství, návod v češtině

Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: