logo    FIREPROOF s.r.o.  Komplexní služby v PO  U nás máte dveře vždy otevřené 

Úvod » Neprůstřelné sklo

Neprůstřelné sklo

Neprůstřelné sklo

Potřebujete ochránit sebe a své blízké či zaměstnance? Nabízíme Vám neprůstřelné sklo včetně montáže na místě. Neprůstřelné sklo dodáváme do poboček bank, směnáren, pošt a všude tam, kde mohou být lidé ohroženi střelnou zbraní. Neprůstřelné sklo dodáme i do soukromého sektoru kde začíná být velmi často využíváno také, jelikož zabezpečení okna takovou výplní je v podstatě nemožno se vloupat osvědčenými způsoby, toto sklo násobně převyšuje ochranu.

Moderní kanceláře, obchody, domy a interiéry budou opravdu bezpečné, pokud použijete neprůstřelné sklo. Tyto skla lze také kombinovat s dalšími vlastnostmi například, protipožární, protihlukové připadně izolační vlastnosti.

Neprůstřelné sklo - další využití

  • neprůstřelné sklo pro obchody s luxusním zbožím vysoké hodnoty
  • neprůstřelné sklo pro policejní stanice
  • neprůstřelné sklo pro lékárny s nočním provozem
  • neprůstřelné sklo pro čerpací stanice
  • neprůstřelné sklo pro sportovní haly a stadiony
  • neprůstřelné sklo pro výlohy na hlavních ulicích

 

Neprůstřelné sklo - vlastnosti

Neprůstřelné sklo vyniká odolností proti nárazu vystřeleného projektilu a vzdoruje i výbuchům. Skládá se z několika tabulí skla, které jsou spojeny bezpečnostní fólií. Nabízíme neprůstřelné sklo s polykarbonátovými deskami na odvrácené straně nástřelu, aby nedošlo k uvolnění střepů skla. Sklo je pak tenčí a lehčí ale splňuje stejnou úroveň bezpečnosti. Naše firma má bohaté zkušenosti se zakázkami na neprůstřelné sklo a také s bezpečnostními skly Connex.

Neprůstřelné sklo - další vlastnosti

  • neprůstřelné sklo vyniká mechanickou odolností
  • neprůstřelné sklo odolává vysokým rozdílům teplot (není ale protipožární při vyšším žáru praskne).
  • neprůstřelné sklo má velmi vysokou odolnost proti otěru a poškrábání

 

Neprůstřelné sklo - třídy

Neprůstřelné sklo se rozděluje do několika tříd dle typu očekávaného možného útoku. U vyšších tříd bezpečnosti je z důvodu snížení váhy nahrazováno dvojsklem. Neprůstřelné sklo můžeme zasadit do oken, dveří, celoskleněných stěn a dalších interiérových přepážek. Neprůstřelné sklo zcela odpovídá dané normě na neprůstřelné sklo a bezpečnostní zasklení.

Neprůstřelné sklo - zkušenosti

Můžeme vám neprůstřelné sklo vyrobit a dodat nebo k vám přijet s naší pojízdnou dílnou, která je plně vybavena pro montáž u zákazníka. Na základě dlouholetých zkušeností pro vás navrhneme a zajistíme nejvhodnější neprůstřelné sklo s ohledem na cenu a požadovanou bezpečnost.

Cena neprůstřelného skla začíná na ceně okolo 5.000 ,- kč bez DPH za m2, proti nábojům z pistole. Samozdřejmě mají extrémní výdrž proti střepinám, explozi.